כלכלה

אופיר זילביגר מייעץ לך איך לצאת מהמינוס ולבנות נכסים מניבים

אופיר זילביגר מזמין אותך לחשב מסלול מחדש

אופיר זילביגר מציע לאזן בין הכנסות להוצאות

אופיר זילביגר מומחה לכלכלת המשפחה: על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, ההכנסה הממוצעת לשכיר כיום, עומדת על כ-8,000 שקלים ברוטו בחודש. אבל עם זאת מרבית המשפחות לא נהנות מהנתון הזה, מה שקורה בפועל הוא שרוב השכירים מרוויחים הרבה פחות מכך, ומצד שני, ההוצאה הממוצעת למשפחה עומדת על כ-12 אלף שקלים בחודש.

ההוצאות החודשיות, כוללות בין היתר את תשלומי המשכנתא או לחילופין הוצאה קבועה על שכר דירה של בסביבות 3,000 ש"ח, חינוך לילדים כ-1,500 שקלים,מזון בסביבות ה-2,000 ש"ח בחודש ועוד הוצאות נלוות כמובן, ולכן במציאות חיים שכזאת נדרשת מכל אחד מאיתנו חשיבה מעמיקה ותכנון מוקדם ומושכל של הניהול הפיננסי המשפחתי. הניהול והשליטה בהתנהלות הפיננסית של המשפחה והמודעות להוצאות שלנו היא אבן יסוד בעצמאות כלכלית. התנהלות נכונה או יציאה מהמינוס לחרות כלכלית, טמונה באיזון בין ההכנסות שלנו לבין ההוצאות.

אופיר זילביגר

אז מה בכל זאת לעשות כדי ליצור התנהלות כלכלית נכונה?

בפגישת ייעוץ חינמית אחד על אחד מולי ניצור פריצת דרך כלכלית שתאפשר לכם להפסיק את הצמצום ואת הלחץ, לסגור את המינוסים ואפילו להגדיל את ההכנסות והנכסים כדי לסדר למשפחה רמת חיים טובה יותר,בהווה ובעתיד!

בפגישה, אני הולך לענות לכם על לשאלות הכלכליות הדחופות ביותר שלכם וגם אעזור לכם להבין מה מונע מכם את השקט והביטחון הכלכלי, נראה איך אפשר לחשב מסלול מחדש על מנת לסגור מינוסים והלוואות, איך לחסוך לעתיד ואיך לגרום לכסף שלכם לעבוד בשבילכם כדי שתוכלו להעלות בהדרגה את רמת החיים.

וכמובן:*בונוס*: בדיקת כדאיות למחזור המשכנתא וכפל ביטוחים בשווי 750 ש"ח– ללא עלות!

אופיר זילביגר הוא חבר באיגוד היועצים לכלכלת המשפחה, נשוי ואב לחמישה ילדים.

"בעשר השנים האחרונות עבדתי בשירות המדינה, סיימתי שני תארים באוניברסיטה והשלמתי בהצלחה מאבק עיקש במצב הכלכלי האישי שלי, במהלכו חיסלתי את המינוס, סגרתי הלוואות רעות ויצרתי לעצמי שקט כלכלי ושקט נפשי לכל בני הבית.  לאור ההצלחה האישית שלי ואחרי ש"פיצחתי את השיטה", החלטתי שאעזור לכל אדם במ…"

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close