בריאות וספורט

חטובה :תזונה נכונה לבטן שטוחה תוך 21 יום

תוכנית חטובה שוברת את הרשת עם מעל 2,000 מצטרפות בחודש

יצאנו לבדוק מה המהומה סביב תכנית הכושר חטובה שמאיימת על חדרי הכושר והתזונאיות .

התכנית חטובה מבטיחה בטן שטוחה ורווח ברגליים בטווח זמן של 21 יום, על ידי כושר ו-אוכל נכון. למעשה,מדובר בשיטה שעובדת על הגוף מבפנים ועל הראש מהבחינה המנטלית על מנת לשבור חסמים מנטליים שגורמים לייאוש בקרב נשים שעושות דיאטה.

נשים שנרשמו עד כה מדווחות על שיפור ביחס שלהן לגבי תזונה והתמדה וזה נשמע מבטיח בייחוד שמחיר התכנית שווה ערך לארוחה בארומה. על פי מחקרים שנבדקו בעולם,הסיבה המרכזית שמונעת את המשך השמירה על המשקל נעוצה כמובן בקושי המנטלי.

ולדברי דנית יוצרת השיטה שהיא מאמנת כושר שעבדה עם למעלה מאלפי נשים,יש תקווה ואסור לך לוותר על הגשמת היעד שלך בגלל אותם חסמים שאפשר לפתור דרך תוכנית חטובה.

בנוסף,דנית מצהירה שהיא אינה דוגלת בשיטות הרעבה או אימונים מפרכים כי אלו לא מחזיקים מים לאורך זמן והיא טוענת שהדבר הנכון הוא תוכנית שמלמדת לשמר את התוצאות לאורך זמן.

 

תזונה נכונה שעובדת על הגוף מבפנים,חסמים מנטליים ואיזון הורמונלי כאשר איזון הורמונלי מסייע לירידה במשקל ולעוד בעיות בריאותיות נוספות

מה ההבדל בין התוכנית שלי לתוכניות אחרות?

אז ככה: בגלל שאני יודעת שהשוק מוצף בדיאטות ותוכניות כאסח שלא באמת עובדות היה לי חשוב להביא לישראל תוכנית שבאמת עובדת, במחיר לכל כיס(יש שיאמרו מחיר הפסד, אם הייתי רוצה לעשות כסף הייתי מעלה את המחיר פי 5 ועדיין בנות היו עומדות בתור)

התוכנית שלי שונה מכל הדיאטות האחרות שאת מכירה בגלל שהתוכנית שלי היא לא רק דיאטה. התוכנית שלי היא אורח חיים. אורח חיים בריא, קליל, כיפי ומושך, באופן כזה שמשלב גם פעילות גופנית לא מתישה ולא מאמצת שעוזרת לגוף שלך בתהליך חילוף החומרים,תפריטים מיוחדים וטעימים לכל יום בשביל שאת תוכלי להנות מהתזונה שלך וגם לראות את התוצאות מהר בזכות איזון הורמונים ותוכנית האימונים שמשולבת בתוכנית.

כמובן גם שלא שכחתי להוסיף לתוכנית את החלק הכי חשוב – מוטיבציה ומיינד-סט, שכל כך חסר בתוכניות אחרות מהסוג הזה ומשפיע באופן שאת לא מאמינה 🙂

וההבדל הכי משמעותי -התוכנית שלי הביאה הצלחות אדירות לאלפי נשים בישראל בזמן קצר מאוד בלי שהן ישנו את אורח החיים שלהן, בלי לבזבז זמן ומאמץ על חדרי כושר ועל אימונים אישיים והכי חשוב:

כל הנשים שיישמו את תוכנית חטובה הודו שהן אשכרה נהנו להרזות. בטן שטוחה ורגליים צרות הן מושא נפשה של כל אישה ודנית טוענת שגם אם את חושבת שניסית הכל ,יש דבר אחד שלא ניסית ועד אז אסור לך לוותר.

בתור משהי שהייתה שמנה בעבר היא מבינה בדיוק איך הנשים שאיתן היא עובדת מרגישות ולכן לדנית יש את הניסיון והכלים כדי לעקור את הבעיה מהשורש ולאפשר לנשים להיות שלמות עם הגוף שלהן ועם עצמן כאשר הן מסתכלות במראה,אין לנו ספק שלהרגיש שלם עם עצמך זה דבר חשוב.

אם עוד לא הכנת את גופך לקיץ אל תתייאשי כי כל מה שאת צריכה זה רצון ו-21 יום בדרך להשגת המטרות שלך.

אז מה בדיוק את מקבלת שאת מצטרפת לתוכנית ״חטובה״?

  • את מקבלת גישה לתוכנית המלאה בקובץ שנשמר לך על המחשב וזמין לך לכל החיים
  •  את מקבלת 21 תפריטים מיוחדים ואישיים שכתובים ע״י תזונאים מומחים לכל יום במהלך התוכנית (עם תמונות להמחשה)

שיגרמו לך להתחטב באופן טבעי ובריא תוך 21 יום ובלי לוותר על אוכל טעים בריא ומזין

  •  את מקבלת אוסף סרטוני מוטיבציה סודיים שיתנו לך את הכוח להמשיך גם שקשה והכי חשוב – לעשות את זה בקלות ובכיף בלי לפגוע בהרגלים היום-יומיים שלך
  •  את מקבלת תוכנית אימונים קלילה וחדשה שמבוססת על אימונים קבועים של 3 פעמים בשבוע במשך 20-30 דקות

בשביל שהגוף שלך יוכל לבצע חילוף חומרים מהיר בשביל שתוך 21 יום מתחילת התוכנית תצליחי להגיע למבנה גוף מחוטב ומעורר קנאה

  •  את מקבלת עדכונים חינמיים לכל החיים לתוכנית ״חטובה״ המלאה
  •  את מקבלת גישה אקסלוסיבית בהנחה לכל התכנים האחרים שלי
לפרטים חפשו בגוגל "מיכל אמדורסקי 10 דקות"

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close