כלכלה

מבינים פלוס – איך לצאת מהמינוס – תוך 57 יום

איך לצאת מהמינוס ולהישאר שפויים

היום כמעט כל משפחה נמצאת במינוס בבנק:

איך לצאת מהמינוס- השגת מותגים, הצגת השגיות בדיור יקר, רכבים מפוארים, נסיעות לחו"ל…

וכול זאת באי התאמה לרמת ההכנסה, כלומר, ההוצאות עולות על גובה ההכנסה השוטפת, ונוצר מינוס מתמשך. בגלל זה כל משפחה הנמצאת במינוס בבנק צריכה עזרה בהתנהלות הכלכלית,לעשות סדר עדיפויות וחישוב מסלול מחדש ולמקם את המטרות מחדש.

מניחים שמינוס נגרם משום שלמשפחה אין די כסף הדרוש לה לצורך הוצאותיה, ולכן הפתרון הוא לעבוד שעות נוספות או לקחת משרה נוספת כדי להרחיב את ההכנסות. אך חשוב להבין שקיים למחיר אותו משלמים על שעות עבודה רבות כל כך, כאשר מבלים פחות זמן עם הקרובים שלנו,באופן טבעי  עולות בנו תחושות אשם וחסך, ואיך מפצים עליהן?

באמצעות רכישת מתנות,בזבוזים ומילוי חסך בצורה פיזית – וכך למעשה ההוצאות שלנו גודלות. שעות העבודה  לא משאירות לנו זמן לתפעול השוטף בבית, ועל כן תיתכן עלייה בהוצאות על אחזקת עוזרת בית, קניית אוכל מוכן וכו'.

לכל אלו צריך להוסיף עוד עלויות כדוגמת שחיקה, בעיות בריאותיות שנגרמות עקב שעות ארוכות של עבודה, וכן את היעדר הזמן לניהול תקציב מסודר – שעלולים להחמיר את המינוס בסיכומו של יום.

איך לצאת מהמינוס-מינוס בבנק הוא קודם כל מינוס במיינד של הבן אדם.

מחקרים מראים כי מי שיש לו מינוס בבנק ומי שלוקח הלוואות ונכנס לאוברדרפט ולחובות מיותרים, כל הדברים האלו קורים כמובן רק בגלל צורת החשיבה. זה הרבה פעמים פיצוי עצמי אבל האהבה העצמית של האדם לעצמו צריכה לבוא מבפנים על ידי סיפוק רוחני קודם.

אבל מה קורה כאשר האדם לא אוהב את עצמו מספיק מבפנים, והוא רוצה להוכיח לעצמו שהוא אוהב את עצמו אז הוא הולך לבזבז כסף ולקנות דברים שאין לו בהם שום תועלת, מלבד התועלת הדמיונית מכך שנדמה לו כאילו יש לו כסף וכאילו הוא אוהב את עצמו יותר

מינוס בבנק זה רק מקרה של החובות שיש לו. מה שאומר שלכל אדם יש חובות והוצאות מכאן ועד הודעה חדשה, הוא חייב לקנות, חייב שיהיה לו, חייב לכעוס, חייב להיות צודק, חייב וחייב וחייב.

כל החובות האלו, החובות התודעתיים שיש לאדם בראש, הם אלו שאחראים לכך גם שיש לו חובות בבנק.

לתוכנית ניהול הוצאות במחיר ארוחה שמסובסדת לאנשים שנמצאים בקשיים וחובות ,הקליקו כאן

 

 

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close