משפטי

איתור אנשים

אחד מהתרחישים הפחות נעימים זה כשאדם חייב לכם כסף אבל לא משלם לכם בזמן או לא משלם בכלל. נשמע מוכר? האם אתם רוצים לאתר את החייב כלפיכם על מנת שזה יסדיר מולכם את חובותיו על פי חוק? בדיוק בשלב הזה אולי כדאי לא להתמודד עם זה לבד ולפנות בהקדם אל חוקר בר סמכא בנושאי איתור אנשים.

אז המשטרה סייעה עד כמה שיכולה הייתה אבל כל הניסיונות עלו בתוהו, כמו כן במידה ומדובר באדם שנעדר אזי החיפושים יתחילו רק לאחר יומיים. ולכן, אם הזמן שלכם שווה כסף ואתם רוצים להיפטר כמה שיותר מהר מתחושות אי וודאות כל מה שאתם צריכים זה איתור אנשים באמצעות חוקר פרטי.

מיותר לציין כי במידה ועולה כי הנעדר הצליח לחמוק לחו"ל אוטומטית הוא איננו נחשב בפני המשטרה כאחד כזה והיא "יורדת מהחקירה" ומשאירה לכם את הקשיים שבדבר. רוצים לפעול לפני שלא יהיה מאוחר מדי? הנה כל מה שיסייע לכם לבצע את האיתור ולהחזיר את רמת החיים לרגע שלפני התרחיש המטריד.

מתי צריך איתור אנשים?

יש לא מעט מקרים בהם חשוב לפנות לשירותי איתור אנשים ואחד מהם הוא כשנעשו כל המאמצים אבל החוב לא הושב לבעליו בדרכים המקובלות. כמו כן, כאשר בעל החוב מתחמק בכל הדרכים והאפשרויות מסתמן כי אין מנוס, חייבים כאן מעורבות של חוקר מיומן שיכול לגרום לאותו חייב באמצעות הוכחות חותכות להשיב את מה שהוא מנסה להסתיר.

בהגדרת איתור האנשים יש גם את אלו הזכאים לירושה אבל לא מצליחים לקבל את המגיע להם בעקבות חוסר במסמכים או הוכחות כי הם אכן שייכים או מכירים את היורש. גם במצב הזה נכנס חוקר פרטי לתמונה ומבצע איתור אנשים בכדי שאלו הזכאים יקבלו את מה שמגיע להם בהסתמך על הממצאים שהציג/ השיג החוקר על פי חוק.

בין יתר השירותים של איתור נעדרים כאלה ואחרים יכול החוקר הפרטי המיומן לאתר עבורכם גם קרובי משפחה שאבדו עקבותיהם, ילדים שבחרו מהבית ואפילו מטיילים שיצאו לטיול במדינות זרות ומאז ועד היום לא עלה מידע באשר אליהם.

במקרים הללו ומקרים דומים להם ניגש החוקר הפרטי ומספק שירותי איתור באמצעות כל הכלים והניסיון והמטרה? השגת תוצאות טובות וחשיפת הנעדרים תוך זמן קצר בלבד.

איך מאתרים חייבים?

שירות של איתור חייבים מתבצע אך ורק על ידי גורמי מקצוע שיכולים להשתמש בכל האמצעים הכשרים ולצד רישיון לעסוק בדבר. מיותר לציין כי חקירה שאיננה כשירה לא רק שלא תשיג דבר אלא תגרום לאדם הנעדר להרגיש חשוף ולהעלם בשנית- דבר שאתם לא רוצים שיקרה בפרט אם מדובר לצורך הדוגמא בילדים שברחו מביתם או אנשים שבורחים מהחוב שלהם כלפיכם.

מחפשים תוצאות איתור טובות? התקשרו עוד היום לחוקר פרטי מנוסה והוא כבר יעשה את כל השאר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close