גרסיניה קמבוג'יה

גרסיניה קמבוג'יה 60% חומצה הידרו ציטרית 2+1 מתנה!

הכל כבר נאמר על פרי בשם גרסיניה קמבוג'יה בהקשר של הרזיה/

ד"ר אוז מתכנית הבריאות המפורסמת סקר את סגולותיו של הפרי בהרחבה ואף הציג סיפורי הצלחה של משתמשים ברחבי ארה"ב אשר המוצר עזר להם בתהליך ההרזיה שלהם.


גרסיניה קמבוג'יה מידע כללי :

פרי הגרסיניה גדל באיזורי אסיה ואוסטרליה והחומר הפעיל בו נקרא חומצה הידרוקסי ציטרית או בקיצור HCA. מחקרים מצאו שבשימוש יומיומי, החומר הפעיל HCA מסייע בעיכוב הפיכת הפחמימות לשומנים, מזרז חילוף חומרים וגורם לתחושת שובע ממושכת. גרין באלאנס מבית ד"ר גרין הינו מוצר גרסיניה קמבוג'יה האיכותי ביותר ובעל כמות HCA הגבוהה ביותר. 

גרסיניה קמבוג'יה

גרסיניה קמבוג'יה מחקרים

מחקרים מעלים כי צריכה שגרתית של גרסיניה קמבוג'יה מובילה לירידה במשקל של חמישה קילוגרמים בחודש בממוצע, וזאת ללא צורך בעריכת דיאטה, ללא צורך בשינוי הרגלי האכילה וללא צורך בביצוע פעילות גופנית.

מחקר שנערך באחרונה סקר מעל ל-130 אנשים שצרכו כדורי דיאטת גרסיניה קמבוג'יה.
כל אחד מהמשתתפים צרך 1300 מיליגרמים של גרסיניה קמבוג'יה ביום, ובמקביל – המשיך בשגרת האכילה והפעילות הגופנית שלו. המתנדבים לא ערכו דיאטה, וגם לא הגבירו את מינון הפעילות הגופנית שלהם.

לאחר שהמחקר הסתיים בתום שניים עשר שבועות בלבד, משתתפי המחקר השילו ממשקלם 17 קילוגרמים

ככל הידוע בתחום, לא התקבלו עדויות כלשהם בנוגע לתופעות לוואי הכרוכות בשימוש בגרסיניה קמבוג'יה ומדובר בפרי בטוח לשימוש. אך עם זאת, יש ליטול את הכמוסות בכפוף להוראות היצרן.

לסיכום, גרסיניה קמבוג׳יה הוא תוסף בטוח לשימוש ועומד בכל התקנים וההמלצות האפשריות.
חוות הדעת עליו היא חיובית בשל היתרונות הרבים המצויים בו. גרסיניה קמבוג׳יה מזרז את פירוק של פחמימות , מאיץ פירוק של שומנים ביעילות ועוזר להוריד את רמות הכולסטרול והשומנים בדם.

התוסף זכה להכרה ברחבי העולם וניתן להשיג אותו גם בישראל. 🙂

לכתבה על המוצר באתר ynet

180+90 = 270 כמוסות!   

מינון 500 מ"ג חומצה הידרו ציטרית בריכוז של 60% ‏ ‏ (חומר פעיל מבודד)  200 מ"ג 20% קונג'אק  100 מ"ג ג'ימנמה 90 כמוסות בצנצנת 

אולי תעניין אותך דיאטת התה האדום < למידע לחצי כאן ותהני ממבצע חסר תקדים לזמן מוגבל בלבד!

siteadmin

יצחק נחמד,מתכנת ובונה אתרים בכיר, מקצועי מנוסה, בעל תארים מהטכניון, ממכון לנדר ומהאוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים ושיווק, פיתוח תוכנה וחומרה ועיצוב גראפי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close