אינטרנטחדשנותחופש

הכנסה מהבית: איך גם את/ה תוכל לייצר לעצמך אפיק הכנסה כזה ?

הכנסה מהבית בעזרת נכס דיגיטלי

הכנסה מהבית : למה לי לעשות את זה  ?

היכולת לייצר לעצמך הכנסה מהבית יכולה להיות נוחה עבור מי שרוצה לנהל את החיים שלו בעצמו. ניתן לייצר הכנסה מהבית שהיא פסיבית ומניבה בהשקעה יחסית לא כל כך גדולה.

זה יכול בהחלט לעזור לחסל את המינוס בבנק  למי שהיום משתכר נמוך ומעוניין לשבור את תקרת הזכוכית. יתרון נוסף הוא שעל ידי הכנסה מהבית אתה יכול להתמודד בהצלחה עם הפסקת עבודה במקצוע שאתה לא אוהב.

" גלה איך להשיג לעצמך הכנסה פאסיבית צדדית או עיקרית,לשכפל את הזמן שלך ולחסל את הפחד לעסוק במקצוע שאתה לא אוהב או את המינוס החונק בבנק "

לעבוד מהבית בעזרת מילוי סקרים

חברות רבות יכולות לשלם לכם עבור מילוי סקרים. אם תשקיעו מזמנכם כמה דקות למילוי הסקרים שתקבלו למייל שלכם. מהתנסות שלי עד כה, קשה מאוד עד בלתי אפשרי להתפרנס ממילוי סקרים בגלל שהתשלום עליהם הוא לא כל כך גבוה ונע בין 50 – 100 שקלים בלבד.

הכנסה מהבית בעזרת שיווק שותפים

שיווק שותפים הוא תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות גם בישראל. ניתן לראות שחברות רבות ומוכרות עובדות במודלים האלו.
חברות כמו:

  • KSP – חברה שמוכרת מחשבים
  • חברת booking שעושה תיווך בין מלונות ללקוחות
  • אמאזון הקימונאית
  • איביי
  • ועוד ועוד …

למאמר נוסף שמסביר על תחום שיווק השותפים לחצו כאן 

בניית נכס דיגיטלי 6 דברים שאתה חייב לדעת

1.בנייה נכונה של דף נחיתה – איך להביא לידים רותחים, איך לבנות את כל המערך השיווקי בלי צורך להיות טכנולוגי ולעשות את זה במהירות ויעילות ומבלי לדעת לכתוב קוד או לשלם למתכנת. תחשף לכל הטיפים והסודות של דף נחיתה שהופך גולשים למתעניינים.

2.מהן הנישות החזקות ביותר שקיימות הכרות עם צרכי השוק וקהלי היעד והבנה מעמיקה של הנישות החזקות. והיכרות עם הנישות החזקות עושה בשבילך 90 אחוז מהעבודה,ניתוח השוק שלנו שיכוון אותך באיזה תחומים כדאי לך ליצור את הנכס שלך.

3.הקמה של דף מכירה שמשאיר אבק למתחרים איך לבנות דף מכירה (ללא ידע טכנולוגי בכלל) עם כל האסטרטגיות המוכחות שלנו שיובילו אותך להצלחה # בחלק הזה תלמד את הצורה הנכונה והקלה לבנות דף מכירה אינטואיטיבי וחזק שלקוחות לא יכולים לעמוד בפניו

 

הכנסה מהבית
הכנסה מהבית

4.הפיכת הנכס שלך לפורמט דיגיטלי הדרך האופטימלית להפוך את הנכס שלך לדיגיטלי,בחירה מנצחת של שם הנכס ויישום של איך מייצרים כריכה לערכת התוכן. האסטרטגיות האלו שנלמד בקורס יחשפו בפנייך את השיטות לבנות נכס במהירות ויעילות וכמובן יעזרו לך להגדיל את המכירות של הנכס שלך.

5.קישור הנכס לדף המכירה איך לחבר בין כל החלקים כדי להפוך את התהליכים למקשה אחת. אני חושפת בפרק הזה את הסוד האישי שלי להביא לקוחות פוטנציאליים בחינם לגמרי.

6. בניה וניהול של רשימת תפוצה-צעד אחרי צעד הסיבה המרכזית מדוע רשימת תפוצה היא המוח של העסק שלך ואיך לבנות ולנהל את הרשימה בצורה הנכונה שתתן את התוצאות האופטימליות שיש. הכלים שתקבלו בפרק הזה יגרמו לך ליישם את כל מערכת המכירות שלך בצורה חכמה ומותאמת לקהל היעד של הנכס שלך.

7.חיבור של חשבון פייפאל לדף המכירה איך להפוך את כל מנגנון המכירה למאובטח יעיל והכי חשוב ולאוטומטי. בחלק הזה תוכלו בצורה מעשית לראות את כל התהליך קורה. איך הלקוחות שלך מגיעים לדף המכירה, סולקים את הכרטיס והכסף נכנס לך אוטומטית לחשבון הפייפאל.

למידע נוסף 

siteadmin

יצחק נחמד,מתכנת ובונה אתרים בכיר, מקצועי מנוסה, בעל תארים מהטכניון, ממכון לנדר ומהאוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים ושיווק, פיתוח תוכנה וחומרה ועיצוב גראפי

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close