בריאות וספורט

התה האדום כתגובה להורדה במשקל וניקוי הרעלים

התה האדום ועזרתו בניקוי רעלים מהגוף

רעלנים במזון

נכון שמזון נועד להזין את הגוף והנפש, אבל רבים מהמוצרים שנקראים "מזון" היה עדיף שנזרוק ישר לפח.

נכון, יש לעתים קרובות רעלים גם במזון טבעי, אבל הכי גרוע אלו מזונות כמו: דגנים, לחם לבן, שומן טרנס או כל הרכב מזון ששונה באופן כימי.

היצרנים לא התכוונו לפגוע באף אחד כשהם הכינו מזונות עם חיי מדף ארוכים. למעשה, הם ניסו לפתור בעיות רעב חמורות כיום, יצרני המזון יודעים היטב כי הם מייצרים חומרים מזיקים רבים ועדיין לא משנה להם שהמוצרים שלהם תורמים למחלות ולמוות.

מה מזון רעיל כולל:

-חנקות וניטריטים בבשר מעובד: כאשר ניטריט נחשף לחום ויש נוכחות של חומצות אמינו, הם יכולים להפוך לתרכובת מסרטנת.

-בשר מעובד מכיל ניטריט ונתרן. בהתחשב באלה הם מזונות עתירי חלבון, זה השילוב המושלם עבורך כדי ליצור תרכובת מסרטנת .

-יותר מדי אומגה -6 (חומצת שומן בשמנים תעשייתיים) אשר נמצא בזרעי כותנה, תירס, סויה,חריע, וכו '

-סוכר מעובד, במיוחד סירופ תירס שיש לו פרוקטוז גבוה(HFCS)

-מזון מהונדס גנטית מותאם, בעיקר תירס וסויה

– תרופות מובנות כגון אנטיביוטיקה ורעלים אחרים כגון סטרואידים ו- נוגדי חמצון אשר שומרים על השומן

שנמצאים במוצרים מן החי, כולל בשר, ביצים ומוצרי חלב

-חומרי הדברה וקוטלי עשבים שנמצאו על דגנים

רעלנים במזון הם כמעט בלתי נמנעים.

אכילה נקייה, ודיאטה אורגנית יעזרו לך להישאר בריאה ולהפחית את העומס הרעיל. אבל אם את כבר חוטאת במאכלים האלו,אז תדאגי לנטרל את ההשפעה שלהם.

לחצי כאן כדי לדעת איך לנטרל את הרעלנים האלו

וגם על הדרך לרדת במשקל 

רעלים במים

70% מכדור הארץ מים. וזה כל כך מדהים שהמשאב הכל כך יקר הזה מטופל בצורה כל כך חסרת אחריות. לימדו אותנו שמים מוטפלים הם בטוחים לשתיה וגם ניתן להתקלח איתם. במידה מסויימת זה נכון ,מפני שלרוב הפתוגניים שקטלניים לגוף שלנו מוסרים מהמים לפני שמגיעים לברזים.

אבל,

רעלים רבים אינם מוסרים ממי הברז, ורבים מהם מוצאים את דרכם לתוך הגוף שלנו. תרופות, כימיקלים תעשייתיים, חומרי הדברה, דשנים ומתכות כבדות כמו כספית, עופרת, ארסן ועוד נמצאים במים שלנו לעיתים קרובות. הם לא גורמים לנו להיות מיד חולים

אבל

הם כן מצטברים בגוף שלנו. כל המים אשר מטופלים לפני שמגיעים לברזים מלאים בכלור (כדי לנקות אותם) איך כל המזהמים האלה מוצאים את דרכם לתוך אספקת המים שלנו?

ישנן מספר דרכים:

פסולת תעשייתית כמו עופרת, ארסן, כספית ופטרוכימיה חודרים לנחלים ולנהרות

-נוזלי כלי רכב כגון נוזל לרדיאטור, בנזין ושמן אשר נוזלים לכביש כאשר מגיע גשם או סופות המים שיורדים סוחפים איתם את כל החומרים לחורי הניקוז וכך הם מגיעים לנתיבי המים שלנו.

כימיקלים ופסולת מחוות קונבנציונליות -כולל דשנים, כמויות של פסולת של בעלי חיים, קוטלי עשבים, וחומרי הדברה מגיעים לתוך מי התהום ובסופו של דבר עושים את דרכם אל נתיבי המים

-מים חודרים דרך המזבלה, חיות מתות, וכימי פסולת, עושים את דרכם אל מי התהום

-חוות או גידול בעלי חיים כמו תרנגולות, חזירים, ובקר לתעשיית הבשר משחררים פסולת של בעלי חיים אל נתיבי המים.

הפסולת מכילה לעיתים קרובות מזהמים, כולל אנטיביוטיקה, סטרואידים, הורמונים ועוד תרופות.

המים נעים במהירות ממקום למקום. הכול זורם במורד הזרם. גם אם את חיה במקום נקי וטהור, אספקת המים שלך עשויה להכיל מזהמים מזיקים.

למרבה המזל, יש דרך קלה להתמודד עם רעלים מן המים: התקנת סינון לבית כולו המערכת יכולה לעזור לך ולמשפחתך להימנע מרעלים במים בעתיד.

אני מאמינה שאת ממש רוצה לדעת איך להוריד את הרעלים שהצטברו לך עד עכשיו

כנסי לכאן

רעלים באוויר

חמצן חיוני לחיים, והאוויר שאנו נושמים צריך להיות מלא בו. למרבה הצער, קיים זיהום אוויר כמעט בכל מקום.

רוח נושאת רעלים, עשן משריפות, גזים מזיקים מבתי זיקוק ומפעלים, וכן אפילו חלקיקים רדיואקטיביים בכל רחבי כדור הארץ.

רעלים פחות מזיקים כמו אבק, עובש, קשקשים, וטחב נמצאים גם באוויר, ואנחנו לעתים קרובות משתמשים בדברים כמו צבע, בשמים,וניקוי מבושם באופן מלאכותי. ככל שאת נושמת את האוויר, הגוף צריך להתמודד עם כל הרעלים שמגיעים עם נשימה זו. הימנעות ממקורות ברורים של זיהום אוויר יכולה לעזור להפחית את העומס על הגוף.

ניקוי הרעלים מהגוף ימנע אפילו יותר

רעלים בקרקע

במקומות רבים נשפכת פסולת מסוכנת ישירות על הקרקע במשך עשרות שנים או אפילו יותר ממאה שנים, ופסולת יכולה להזיק לצמחים, לחיות, ולאנשים. בתי חולים, יצרנים וצרכנים יומיומיים תורמים לרעלים בקרקע.

דברים כמו סוללות, אלקטרוניקה ישנה, ​​חומרי הדברה שאריות, קוטלי עשבים, כימיקלים נכנסים לתוך האדמה כאשר הם מושלכים, ומשם, הם מגיעים אל מי תהום. חלק מהרעלנים אשר נספגים באדמה נלקחים על ידי צמחים ישירות ונצרכים על ידי אנשים ובעלי חיים אחרים.

נכנסים לתוך זרמים כאשר יורד גשם, או עושים את דרכם אל מי השיטפונות. כמה רעלים במיוחד

מַתְמִידים; לדוגמה, כספית מצטברת בסביבה ומתנועעת, בדרך כלל עושה את דרכו לתוך נתיבי המים ולאחר מכן נצרך על ידי אורגניזמים קטנים. ואורגניזמים גדולים יותר אשר אוכלים את הקטנים יותר, ואז הם לוקחים את הכספית.

וכפי שאת כבר יודעת, דגים לעתים קרובות נושאים בעומס כספית מסיבי- חלק, כמו טונה, לעתים קרובות כל כך מלא כספית אשר מומלץ לא לאכול אותם על ידי נשים בהריון וילדים קטנים.

כדאי לדעת מאיפה האוכל שלך מגיע וזה יעזור לך להישאר בטוחה. הימנעות מדגים שעשויים להכיל כספית (בדרך כלל מינים כמו טונה, כריש, דג חרב, וכו ') יכולים לעזור לך להפחית את העומס שלך. צדפות כמו שרימפס מכילים גם כספית.

לאחר שהכספית נכנס למערכת שלך, סימפטומים יכולים לגרום כמו נדודי שינה, רעידות, כאבי ראש, רגישות לשינויים, עצבים, בלוטת התריס, בעיות בכליות.

יש לתה אדום היכולת להסיר כספית מהגוף שלך. אם את חוששת כי את עלולה להכיל כספית גבוהה כדאי שתלכי לראות את הרופא שלך לבדיקה. הטיפול ברעילות כולל טיפול קלאציה, אשר עד כה הדרך האמינה היחידה לנקות כספית ומתכות כבדות אחרות מהגוף.

תגים

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close