כללי

חברת שיווק דיגיטלי: הבחירה שתהפוך את העסק שלך למצליח או כושל, זה בידיים שלך

החשיבות של חברת שיווק דיגיטלי בעסק שלך היא עצומה, הידע הנכון, המסירות וההבנה לעומק מה העסק שלך צריך חשובה ממעלה ראשונה

בתור בעל עסק אתה בטח כבר הספקת להבין שבשביל לייצר רווחים, אתה חייב לקוחות משלמים וכמה שיותר מהם, יותר טוב. בחירת חברת השיווק הדיגיטלי שלך אחראית באופן ישיר על הגדלת ההכנסות שלך בכל רבעון, ומהסיבה הזאת חברת שיווק כזו שיודעת את העבודה, יכולה לעשות את ההבדל בין עסק כושל לעסק משגשג.

בגדול חברת שיווק צריכה לדעת להביא לך את מקסימום הלקוחות שמתאימים למוצר או לשירות שלך במינימום תקציב.

זה אומר שהיא צריכה לעשות פיינטאצ'ים כל הזמן על הקמפיינים שלך, ולא להריץ קמפיינים בשיטת "זבנג וגמרנו".איך לזהות חברת שיווק דיגיטלי טובה…

כדי לעזור לך לזהות האם החברת שיווק תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר חשוב להבין כמה דברים:

1) מהי הרמה הטכנית של העובד/ים. חשוב להבין באיזה פלטפורמות הם יודעים לשווק ובאיזה רמה ולרדת לרזולוציות יותר עמוקות כמו סוגי קמפיינים שקיימים : קמפיין תנועה, המרות, רימרקטינג (שיווק חוזר לאנשים שכבר ביקרו באתר שלך), קמפיין מתחרים ועוד…

חשוב לשאול את השאלות הנכונות, כמו מי הלקוחות של אותה חברה, האם אלו חברות מוכרות, כמה זמן החברה קיימת ועוד.

חשוב גם  להבין שבחירת חברת שיווק היא חשובה גם מהסיבה שאנחנו לא מצפים לזבנג וגמרנו, יש תהליך מסוים ואסטרטגיית ארוכת טווח. ntus חשוב שהתvליך לא יקטע באמצע כדי שנפיק את מרב התועלת.

2) רמת המעורבות של החברה בתהליך, האם החברה מדברת איתך על אסטרטגיה, האם נראה לך לפי השיחה/ הפגישה כי ההצלחה שלך חשובה מעבר לכל. האם תהייה מוכנות לשנות את האסטרטגיה בהתאם לצורכי העסק שלך על מנת להגיע למטרה. אם השיחה או הפגישה מתארכת ונכנסים לתוך רזולוציות מעמיקות, זה בהחלט יכול להיות סימן טוב.

3) בקשו תיק הוכחות אל תתביישו לבקש לראות תוצאות של עסקים אחרים על מנת לגבש דעה, ולהרגיש שאתם נמצאים במקום הנכון. בקשו לדעת מהי כמות הלידים שהחברה הצליחה להביא ובאיזה תקציב (כמובן שזה תלוי נישה, אז בחרו בנישה שאתם מכירים טוב ותדעו להעריך את המספרים).

ואם אתם עובדים במודל של מכירות אונליין ולא של לידים, בקשו לדעת מה החזר ההשקעה. return on investment  כלומר מה אחוז הרווח לאחר הוצאות של התקציב שהוצא וקחו בחשבון גם שאתם מורידים את הסכום החודשי שחברת השיווק גובה מכם.

לייעוץ נוסף מוזמנים ליצור קשר במספר 0504568822 בכייף 🙂

מאני האקינג

טיפ נוסף: זכרו שהגודל לא קובע, לפעמים חברת שיווק גדולה עם המון עובדים בהתחלה יכולה להראות כבחירה הטובה, אבל לא תמיד הדבר הוא הנכון ולפעמים, דווקא איש שיווק מקצועי, פרילנסר שאין לו המון לקוחות יכול להקדיש לך את היחס שאתה צריך.

לקוחות פרימיום אמרנו?

בין לקוחותינו, תוכלו למצוא סלבס מוכרים רבים כאלו ואחרים. נספר לכם בהרחבה על הניסיון שלנו ועל הפרוייקטים בשיחה 0504568822

איך מוכרים מוצר דיגיטלי , הכל במאמר הזה

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close