כללימשפטי

חקירות

חקירות – כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

אחת הסוגיות היותר בעייתיות שאנשים עושים זה לקחת את הרכב ולנסות "לייצר מעקב" בכוחות עצמם ואז האמת טופחת להם בפנים והדבר שהם משיגים זה חוסר אמת ובעיקר אי בהירות מתסכלת.

מה קורה כשאישה או גבר מייצרים מעקב כתוצאה מחשד מוצדק אבל הופכים בצורה מניפולטיבית לאשמים נוכח חוסר ניסיונם? חקירות בגידה, חקירות כלכליות, חקירות במגזר חדרי? זה יכול לקרות גם בפן האישי אבל בו זמנית גם כשחברה מתחרה משתילה עובד בדמות בדויה או אפילו אנשים המתחזים לאנשים אחרים- מה עושים? איך שמים לזה סוף? לפני שאתם יוצרים קשר עם משרד חקירות מיומן הנה כמה תשובות לשאלות הרלוונטיות ביותר.

איך מוצאים חוקר פרטי טוב?

אם יש ספק כנראה שאין ספק וכאן לא פעם חייבים משרד חקירות איכותי שמציג טכניקות, מיומנות ושקיפות מלאה בכל שלבי החקירה. שואלים את עצמכם מה ייחשב משרד חקירות איכותי שיכול לספק לכם את המידע האמין ביותר והחוקי ביותר בזמן קצר? מבין כל עיסוקיו מטרתו של החוקר להציג לכם כמה שיותר מידע קונקרטי למקרה והוא עבר את גיל 23 שנים.

בנוסף על החוקר להיות תושב ישראל ולהחזיק באמתחתו שלוש שנות התמחות מטעם משרדי חקירות פעילים ובסופו של דבר הצליח לעמוד גם בדרישות משרד המשפטים.

האם כל מי שיש לו רישיון נחשב חוקר פרטי שיכול לסייע לכם בחקירתכם? אחד מסימני ההיכר של חוקר פרטי מקצוע זה השתייכותו למשרד חקירות עצמאי עמו עבד בעבר או עדיין עובד.

צריכים משרד חקירות מקצועי שיעשה עבורכם את העבודה על הצד המהימן ביותר ותוך זמן קצר? בחנו את הניסיון שיש למשרד, האם רישיונו בתוקף? בנוסף וודאו כי החוקר המציג את התעודה ואת זהותו אכן משתייך לחסות חוקית – כאמור חסות מטעם משרד פעיל מזה שנים רבות ויכול להוכיח את צדקת הדברים ויושר הפעולה.

איך חוקר פרטי יכול לתרום לכם?

השכרת שירותיו של חוקר פרטי הינם במטרה להגיע אל חקר האמת בצורה הראויה והקבילה אל מול כל הדורשים בדבר (מערכת משפט/ אנשים פרטיים). לכן, בתום התהליך חשוב לשכור את שירותיו של חוקר שיכלול כמה שיותר נתונים וממצאי חקירה ברורים- הכול בכדי לסייע לכם להשיג את מבוקשכם ולשים את הפרשיה הספציפית אליה נקלעתם מאחור.

נקלעתם לבעיה או חוסר מענה מטעם חוקר שאת שירותיו שכרתם? החדשות הטובות הן כי כיום כל חוקר משתייך לוועדת אתיקה המקצועית הממונה עליו ועל כל שאר החוקרים הפרטיים בישראל. כמו כן האחריות מטעם משרד המשפטים קבילה גם במצבים בהם מוגשות תלונות או עוולות שנגרמו כתוצאה משירות לוקה בחסר.

בסיכום דבר מזערי יהיה החשש כי תמצאו את עצמכם פגועים משירותי החוקר אלא אם בחרתם באדם שלא הוכיח את השתייכותו לעדת החוקרים על פי חוק.

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close