אינטרנטחופש

כל סודות הפרסום בפייסבוק נחשפים

איך להפוך למומחה פרסום בפייסבוק ולגרום לעסק שלך להמריא

סודות הפייסבוק- זה לא סוד שפייסבוק היא הפלטפורמה הכי רווחית שקיימת היום למשווקים/בעלי עסקים מהסיבה הפשוטה שרוב הגולשים מבלים בה את מיטב זמנם,אפילו המתחרים שלך.עכשיו,אני אשאל אותך שאלה – כמה זה שווה לך ? ? למה שתשלם הון לחברות שיווק שאתה יכול לעשות את זה בעצמך?

אחרי שנים של ניהול קמפיינים ולמעלה מעשרים חשבונות פייסבוק שנחסמו  ומעולם לא שבו אליי.והון כסף (כמה עשרות אלפי שקלים בחלק הגבוה) שהזרמתי לפייסבוק מבלי להשיג את התוצאות האופטימליות שכיוונתי אליהם,וגם ניהול קמפיינים בצורה לא נכונה ולא יעילה שגרמו לי כמעט להתייאש בדרך ולוותר. אני חושבת שיש לי את הידע,הכלים והפרקטיקה של כל מה שצריך לדעת כדי להפוך קמפיין חלש או בינוני לקמפיין מנצח.

והכי חשוב,למנוע מאחרים לחוות בזבוז תקציבים והרבה מפחי נפש שלא באמת משיגים את התוצאות האופטימליות ביותר.

 ועכשיו?

אני רוצה ללמד אותך איך לנהל את הקמפיינים שלך בצורה נכונה,איך להפוך את החסרונות שלך ליתרונות.ולעשות כסף אמיתי דרך הדלת האחורית של פייסבוק – ולהפוך את הקמפיינים שלך למגנט גולשים שיהפכו ללקוחות שלך.אני הולכת לתת לך חשיפה מלאה לכל האסטרטגיות שלי להפיכת כל לקוח פונטציאלי ללקוח שמגהץ את הכרטיס שלו דווקא אצלך.

נעשה את זה פשוט,אני רוצה לתת לך מקפצה רצינית בעזרת כל הטיפים והסודות שצברתי במהלך השנים.

יש לך עסק שיכול לעזור לכל כך הרבה אנשים,

אז איך זה שאנשים לא רואים את זה?

אני אלמד אותך את שיטת השיווק הכי אפקטיבית
ליצירת הכרה וחשיפה לעסק שלך:

לחץ כאן כדי לראות מה מחכה לך בקורס המלא>>>

תגים

יצחק נחמד

יצחק נחמד,מתכנת ובונה אתרים בכיר, מקצועי מנוסה, בעל תארים מהטכניון, ממכון לנדר ומהאוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים ושיווק, פיתוח תוכנה וחומרה ועיצוב גראפי

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close