אינטרנטחדשנותכללי

כספונט – הכנסה מניבה מהבית

כספונט- נכס דיגיטלי אל תישאר מאחור שהעתיד כבר כאן

כספונט- תוכנית הלימוד היחידה

שתתן לך את היכולת לייצר לעצמך הכנסה פסיבית מניבה,בהשקעה של זמן קטן ולחסל אחת ולתמיד את המינוס בבנק או את הפחד מלעסוק במיקצוע שאתה לא אוהב "איך להשיג לעצמך הכנסה פאסיבית צדדית או עיקרית,לשכפל את הזמן שלך ולחסל את הפחד לעסוק במקצוע שאתה לא אוהב או את המינוס החונק בבנק "

בקורס הכספונט לומדים לבנות נכסים דיגיטליים

אל תשאר מאחור שהעתיד כבר כאן מה הוא נכס דיגיטלי
איזה סוגי נכסים קיימים ואיזה נכס אתה חייב לבנות כבר היום,
בלי צורך בשום ידע מקדים או מומחיות

מה עוד תלמד בקורס הכספונט?

1.בנייה נכונה של דף נחיתה – איך להביא לידים רותחים
איך לבנות את כל המערך השיווקי בלי צורך להיות טכנולוגי ולעשות את זה במהירות ויעילות ובלי לדעת לכתוב קוד או לשלם למתכנת # תחשף לכל הטיפים והסודות של דף נחיתה לא פחות ממעולה.

2.מהן הנישות החזקות ביותר שקיימות
הכרות עם צרכי השוק וקהלי היעד והבנה מעמיקה של הנישות החזקות #הכרות עם הנישות החזקות עושה בשבילך 90 אחוז מהעבודה,ניתוח השוק שלנו שיכוון אותך באיזה תחומים כדאי לך ליצור את הנכס שלך.

3.הקמה של דף מכירה שמשאיר אבק למתחרים
איך לבנות דף מכירה (ללא ידע טכנולוגי בכלל) עם כל האסטרטגיות המוכחות שלנו שיובילו אותך להצלחה # בחלק הזה תלמד את הצורה הנכונה והקלה לבנות דף מכירה אינטואיטיבי וחזק שלקוחות לא יכולים לעמוד בפניו

4.הפיכת הנכס שלך לפורמט דיגיטליהדרך האופטימלית להפוך את הנכס שלך לדיגיטלי,בחירה מנצחת של שם הנכס ויישום של איך מייצרים כריכה לערכת התוכן. #האסטרטגיות האלו שנלמד בקורס יחשפו בפנייך את השיטות לבנות נכס במהירות ויעילות וכמובן יעזרו לך להגדיל את המכירות של הנכס שלך.

5.קישור הנכס לדף המכירה
איך לחבר בין כל החלקים כדי להפוך את התהליכים למקשה אחת שלמהאני חושפת בפרק הזה את הסוד האישי שלי להביא לקוחות פונטציאליים בחינם לגמרי

6.בניה וניהול של רשימת תפוצה-צעד אחרי צעד
הסיבה המרכזית מדוע רשימת תפוצה היא המוח של העסק שלך ואיך לבנות ולנהל את הרשימה בצורה הנכונה שתתן את התוצאות האופטימליות שיש. # הכלים שתקבלי בפרק הזה יגרמו לך ליישם את כל מערכת המכירות שלך בצורה חכמה ומותאמת לקהל היעד של הנכס שלך.

7.חיבור של חשבון פייפאל לדף המכירה
איך להפוך את כל מנגנון המכירתי למאובטח יעיל והכי חשוב ולאוטומטי # בחלק הזה תוכל בצורה מעשית לראות את כל התהליך קורה. איך הלקוחות שלך מגיעים לדף המכירה סולקים את הכרטיס והכסף נכנס לך אוטומטית לחשבון הפייפאל.

ועוד…..

יש גם בונוסים ,

לחץ כאן לפרטים נוספים על הכספונט

שיווק אורגני- שיווק של המוצר שלך בלי להוציא שקל= בשווי 300 ש"ח

שיווק ממומן- איך להגיע לקהל היעד של המוצר שלך בלי לבזבז תקציבים מיותרים= בשווי 500 ש"ח

בניית דפי נחיתה ומכירה ממירים= בשווי 300 ש"ח

תגים

יצחק נחמד

יצחק נחמד,מתכנת ובונה אתרים בכיר, מקצועי מנוסה, בעל תארים מהטכניון, ממכון לנדר ומהאוניברסיטה הפתוחה במנהל עסקים ושיווק, פיתוח תוכנה וחומרה ועיצוב גראפי

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close