חדשנות

קאשטיוב חושפת – ככה תצא מהקופסא ותתחיל לחשוב כמו יזם אמיתי

קאשטיוב- גלה איך יזם חושב בהקשר של הכנסה נוספת?

בתור שכיר לשעבר אף פעם לא חשבתי על היתרונות שקיימים בתחום הנכסים הדיגיטליים דוגמת קאשטיוב באינטרנט התחום של יצירת נכסים דיגיטליים מתחיל להתרחב במיוחד בשנה הנוכחית 2018.

יותר ויותר אנשים שהם שכירים נכנסים לתחום וטוענים מהפירות המתוקים של התעשייה הזאת. כשאתה שכיר אתה מקבל תשלום רק על הזמן שאתה נמצא במשרד או בתפקיד.

קאשטיוב- למקם את הסרטון שלך בעמוד הראשון בגוגל

כשיש לך נכס דיגיטלי באינטרנט הסיפור אחר לגמרי, הנכס הדיגיטלי יכול להניב לך השקעה בלי קשר לזמן,למיקום שלך הפיזי או לשעה. אנשים גולשים באינטרנט 24/7 – זה חזק כי אתה יכול להרוויח כסף בכל רגע נתון .
זה כמו לזרוע זרעים באדמה ולחכות שיגדלו על מנת לקצור כל פעם מחדש את הפירות
.
יוצר קורס קאשטיוב
אסי אפשטיין
שיטת קאשטיוב מאפשרת לכל אדם ,אפילו חסר ידע טכני כמוני שעוסק בתחום המזון כבר למעלה מ7 שנים,להנות מהפרביליגיה הזו. אני בונה סרטונים לעסקים באמצעות כלים שחשפתי אליהם דרך קורס קאשטיוב וזה מתבצע בקלות,לא צריך להיות מפיק סרטונים או להשתמש בתוכנות מורכבות של יוצרי סרטונים מקצועיים.
והתוצאות של הסרטונים מעולות. אחרי שאני מסיים את בניית הסרטון אני עושה שיווק וקידום שלו בתוך פלטפורמה כמו שאסי מסביר בקורס קאשטיוב ,תוך שעה הסרטון שיצרתי בעמוד הראשון.
ועל זה אני מתוגמל כל חודש:) מהעסקים כמובן.
וברגע שיצרתי את הסרטון ודאגתי שהוא בעמוד הראשון נגמרו לי הצרות. כי הסרטון הזה מביא לקוחות לעסק והתפקיד שלי מסתיים, אני אישית מתחבר לקונספט  "העצלני " הזה. ויש לי הכנסות שרק תלויות בי עכשו ככל שאני מקדם יותר עסקים ההכנסה החודשית שלי עולה.
קורס קאשטיוב עזר לי בהחלט לשפר את רמת המחייה שלי ושל המשפחה ולייצר לעצמי אפיק הכנסה קבועה ופאסיבי לכל דבר.
תגים

מאמרים קשורים

גובות

  1. אני רוצה לשתף קצת על הקורס , אני אמנם נמצאת כבר חצי שנה ומעלה בקורס , הקורס הוא פשוט ולא מסובך ואסי מסביר בצורה מאוד ברורה את הקורס, אבל יש בעיה: הבעיה היא עד שמגיעים לתוצאות ולכסף עובר הרבה מים בנהר , אני ידעתי לפני שנכנסתי לקורס שזה לא לחיצת כפתור וברור שידעתי שזה לא מהר אבל איך שתיארו בוובינר שעושים כסף ממש כמה ימים או שבועות ספורים זה שקר! ממש לא ואני נורא התאכזבתי כי בסופו של דבר חשוב להגיע לתוצאות ולא להימרח עם זה ועד שהסרטון מגיע לדף ראשון לוקח זמן רב מאוד עד ייאוש וגם שפעלתי לפי הקורס הסרטון בכלל לא מגיע גם אחרי חודשים ויותר ועשיתי קישורים אבל לא נותן כלום ועוד מה שהכי מאכזב שלא מתעניינים בכלל מה קורה איתנו כאילו אני מספר אצלם , לא שאלים איך מתקדם לא מתעניינים באף אחד וזה מאכזב העיקר קיבלו את הכסף ועשו את שלהם. אני את הכסף חזרה לא אקבל לצערי אבל נורא מאכזב אותי לגלות את זה הרבה אנשים בקורס אמרו לי גם ופוחדים לדבר אני לא מפחדת ובאמת מאכזב מאוד !!! אפילו את התוכנה הזאת שיש לא אמרו לנו אסי כן משתמש בתוכנה זו אני בטוחה אבל הוא לא אומר לנו שיש כזאת תוכנה שיכולה לחסוך לנו גם זמן ועבודה אז מאכזב וזה מראה שאכפת לו רק מעצמו ולא מהתלמידים נורא מאכזב !!!!!!!!! תודה על ה"תמיכה

  2. קודם כל תפסיקו להגיד שהקורס הזה הוא טוב ממש לא, הקורס הזה הוא מאכזב מאוד , לא רק שאין תמיכה מי יודע מה אלא גם קשה להביא סרטון לדף ראשון ובכלל אני כבר שנה וחצי כמעט שנתיים ולא ראיתי שקל בכלל מכל הקורס הזה , נכון השיטה פשוטה לא קשה אבל מה חשוב לאנשים שהשיטה פשוטה או להגיע לתכלס ולתוצאות? ולצערי אין תוצאות מאוד קשה להגיע לשם וזה מאכזב ברמות מטורפות אני נורא התאכזבתי , זה לא מה שציפיתי שנכנסתי לקורס כי אם אין ליווי ותמיכה זה גם יותר מקשה, אסי חושב שזה קל זה ממש לא קל ואני לא היחידה שחושבת כך אז הגיע הזמן להוריד את המסכה ולהגיד את כל האמת בפרצוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close