דיאטהדיאטה קטוגנית

תפריט דיאטה לירידה בריאה ומאוזנת פלוס מתנה

תפריט דיאטה

תפריט דיאטה בריא זה דבר מאוד חשוב כאשר יש לך מטרה לרדת במשקל. אחת הסיבות היא שכאשר מבצעים דיאטה קיצונית הירידה אומנם מהירה ואפשר לראות תוצאות מהירות. אך גם העלייה חזרה במשקל.

ומסיבה הזאת, חשוב מאוד לעשות את זה נכון. לא רצוי בכלל לוותר על אבות מזון חשובים כמו פחמימות, פירות וירקות,חלבונים ושומנים בריאים במידת הצורך.

תפריט דיאטה חכם

מה חשוב לזכור כאשר מחפשים תפריט דיאטה ?

"ספירת קלוריות" היא סיסמא תזונתית חוזרת ונשנית, נכון שאכילת יתר זה הרגל לא בריא ומשמין.
אבל במקום להתמקד קלוריות לבד, מחקרים חדשים מראים כי איכות חשובה בקביעה של מה אנחנו צריכים לאכול וממה עלינו להימנע כדי להשיג ולשמור על משקל בריא. במקום לבחור מאכלים המבוססים רק על ערך קלורי, כדאי לחשוב במקום,על בחירת מזונות בריאים, ומזעור מזונות באיכות נמוכה.

 


תפריט דיאטה איכותי חשוב לא פחות מערך הקלורי שלו

מזונות באיכות גבוהה כוללים מזונות שעוברים תהליך עיבוד מזערי, כגון ירקות ופירות, דגנים מלאים, שומנים בריאים ומקורות בריאים של חלבון – המאכלים המומלצים לצלחת בריאה.

כאשר מאכלים באיכות נמוכה יותר כוללים מזונות מעובדים מעובדים, משקאות ממותקים סוכר, גרגרים מזוקקים (לבן), סוכר מזוקק, מזונות מטוגנים, מזונות עשירים בשומנים רוויים ושומני טרנס, ומזונות עתירי גליקמיה כמו תפוחי אדמה. אין דיאטה אחת "מושלמת" לכולם, בשל הבדלים בודדים בגנים ובאורח החיים.

מחקר אחד בחן האם מזונות מסוימים היו פחות או יותר צפויים לעודד עלייה במשקל. זה סוג של מחקר שמטרתו הייתה לבחון מאכלים ספציפיים ומשקאות מאפשר לנו להבין אם אם אכילת מזון באיכות גבוהה יותר ופחות מזונות באיכות נמוכה יותר יכול להוביל לירידה במשקל ותחזוקה.

מחקר שנערך בקרב למעלה מ -120 אלף נשים וגברים בריאים שנמשכו 20 שנה, החוקרים קובעים ששינוי משקל היה קשור במידה רבה ביותר לצריכת שבבי תפוחי אדמה, תפוחי אדמה, משקאות ממותקים בסוכר
ובשרים אדומים מעובדים ולא מעובדים. החוקרים הגיעו למסקנה כי צריכה של מזון מעובד גבוה יותר בעמילנים,דגנים מזוקקים, שומנים וסוכרים יכולים להגדיל את העלייה במשקל.

מזונות המוצגים כקשורים לירידה במשקל היו ירקות, דגנים מלאים, פירות, אגוזים ויוגורט.
את החוקרים לא הנחה החשיבות של קלוריות,המטרה להציע שבחירת מזון באיכות גבוהה
(וצמצום צריכת מזונות באיכות נמוכה) הוא גורם חשוב לעזור לאנשים לצרוך פחות קלוריות.

גם אימונים לא מזיקים

איך למקסם את הירידה במשקל ולשרוף שומן בצורה טבעית?

התה האדום (מכונה גם רוביוש) זה תה שגדל בדרום אפריקה ובשילוב עם מרכיבים נוספים יכול בהחלט לעזור מניסיון בתהליך הירידה במשקל . בעקבות העובדה שהוא מנקה מהגוף רעלים שהצטברו בתאים , לשומן בתאים יותר קל להשתחרר ויש מחקרים שהוכיחו שהחומר אספלטין שבו יכול לעכב היווצרות של תאי שומן חדשים, כל הפרטים והמידע כאן >>>

אימון מהבית בהחלט יכול לעזור
תגים

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close