בריאות וספורט

טיפול nlp מומלץ בתל אביב – סיגל פולוין

טיפול nlp מומלץ בתל אביב

טיפול nlp מומלץ
nlp טיפול

מה זה nlp?

NLP הוגדר ע" מפתחיו כ"חקר החוויה הסובייקטיבית" במאמר זה אתייחס להגדרה של "חקר החוויה"  הגדרה שלטעמי משקפת בצורה מדויקת יותר את המהות העמוקה שמאחורי שיטת ה-NLP

פרופסור ג'ון גרינדר וריצ'רד בנדלר הם המייסדים של שיטת ה-NLP שעומדת מאחורי התפיסה שהמציאות היא חוויה סובייקטיבית ואישית, כאשר הרגשות והתגובות שלנו משתנים זה מזה ומרכיבים את התפיסה שלנו לגבי המציאות. שיטת ה nlp מדריכה אותנו לקחת את השליטה על ההרגלים שלנו ובכך לשפר את המציאות של חיינו. טיפול nlp מומלץ תוכלו למצוא כאן

נלפ -nlp

נלפ איך זה בעצם עובד?

כוחן של מילים – אם תחשבו על זה רגע, תגלו שכל המחשבות שלכם, בלי יוצא מהכלל, מורכבות ממילים ומחשבות שיטת NLP משתמשת בכוחן של המילים, המרכיבות את המחשבות, ומחברת אותנו בעזרתן לתחושות חיוביות ומעצימות. מחשבות ומילים אלו פורצים עבורנו פתח לדרך חדשה של הצלחה ומימוש פונטציאלי של היכולות הטמונות בנו. 

למה מומלץ לשקול טיפול בשיטת nlp?

הטיפול בשיטה הוא ממוקד. כמו כן, בטיפול נשים דגש על פתרון הבעיות / החסמים הקיימות לכל אדם .במקרה ואנחנו בוחרים מטפל טוב שמטפל בשיטה- ניתן לקצר תהליכים רבים ולהגיע לפתרונות ולשחרור חסמים בכל תחומי החיים.

מסיבות אלו נובע היתרון המשמעותי של ה- NLP . התוצאות המכוונות והממוקדות הן חלק בלתי נפרד מאחוזי ההצלחה הגבוהים בטיפול. ומככיוון שאין אנו פונים לחלקים המודעים של המוח האנושי ושמים דגש על חשיבותם של תהליכים שמגיעים ממסרים שאינם תודעתיים, מטפל NLP  מיומן בהחלט יכול ליצור שינויים אצל המטופלים שלו, במקרים רבים התוצאות אינן מאחרות להגיע בזמן קצר.

לפרטים על טיפול בשיטת NLP ב – 5 מפגשים בלבד שמשחררים חסמים

מ

מאמרים קשורים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close